امید

دکتر می گفت :

خیلی عجیبه ، دور تا دور عصب دندان پوسیده

                                                -دور تا دور-

                                                     ولی عصب هنوز درگیر نیست .

                                                              به این دندان هنوز امیدی هست .

                                                                                           هنوز امیدی هست .

 

/ 7 نظر / 26 بازدید
وحید

سلام. با مطلبی در مورد دکتر مهاجرانی به روزم.

مریم

سلام خوبی شناختی ؟؟ وبت هنوزم مثل همون موقع هاست یه احساس دیگه به آدم دست می ده آرومت می کنه متنت عالی بود [گل]

وحید

سلام. ممنون که سر زدید که همین حضورتان کافی است تا سانسور نشوید حتی اگر نظری مخالف داشته باشید. جناب ابومجد اول اینکه من برخلاف شما از طرفداران مهاجرانی بوده ام. دیگر اینکه در مورد کسانی مثل من و شما که ناشناس هستیم و بیرون از صحنه سیاست، قضاوت کردن سخت است ولی قضاوت در مورد آقای مهاجرانی که عمری در صحنه سیاست است یا هر کس دیگری به این شکل مشکل نیست. در ضمن مطلبی که نوشتم چیزی بود که تجربه کردم و جای تردید برای قضاوتم نمی بینم.آقای مهاجرانی که عمری از تساهل و تسامح و فضای انتقاد دم زده اند و از این راه به قدرت رسیده اند باید حداقل در فضای مجازی به عقاید خودشان احترام بگذارند و هر کامنتی را در وبلاگشان بگذارند.در مورد وزارت ایشان نیز عرض رکنم که اولا بیشتر آن فضای آزاد مطبوعاتی به خاطر زحمات آقای احمد بورقانی و یکرنگی ایشان با روزنامه نگاران بود دوما:اینکه یک روزنامه مجوز بگیرد و دو روز بعد تعطیل شود و آقای مهاجرانی فقط نظاره گر باشد هنر نیست. در مورد استعفای ایشان هم دلیلش این بود که نمی خواست از دم تیغ استیضاح محافظه کاران رد شود و گرنه ایشان به این راحتی از قدرت دل نمیکند. در پایان عرض میکنم که یکی از مشک

مجتبی

سلام رفیق!! . . . آتش امید...

وحید

سلام. ادامه کامنت قبلی این بود:یکی از بزرگترین مشکلات ما این است که دروغ دولتمردان را به راحتی می پذیریم. در صورتیکه در کشورهای آزاد یک دروغ هر چند کوچک می تواند به عمر سیاسی یک سیاستمدار پایان دهد ولی ما از کنار هر دروغ بزرگ به راحتی می گذریم و بدتر از آن ریا و سالوس که بزرگترین دروغ ها و بدترین رذائل است جزئی از فرهنگ ما شده است.در مورد کامنت جدیدتان عرض کنم که من مهاجرانی را با مسجد جامعی مقایسه نمیکنم و دلیل دلخوری من از مهاجرانی انتظاریست که از ایشان داشتم.در ضمن من هیچوقت منکر سواد بالا و ارزش های فرهنگی آقای مهاجرانی نمی شوم و نه ایشان و نه هیچ شخص دیگری را سیاه و سفید نمی بینم ولی به هر حال انتظار از انسان های مختلف، متفاوت است. با تشکر از شما که به این بحث دامن زدید و قواعد مباحثه و گفتمان را می دانید.

هدیه .ش (باران)

منحنی قامتم، قامت ابروی توست خط مجانب بر آن، سلسله گیسوی اوست حد رسیدن به او، مبهم و بی انتهاست بازه تعریف دل، در حرم کوی دوست چون به عدد یک تویی من همه صفرها آن چه که معنی دهد قامت دلجوی توست پرتوی خورشید شد مشتق از آن روی تو گرمی جان بخش او جزئی از آن خوی توست بی تو وجودم بود یک سری واگرا ناحیه همگراش دایره روی توست (پروفسور هشترودی)

من

سلام دوباره اومدم [لبخند] هنوز از شر من در امان نیستی [نیشخند] همیشه با توام شیطان [شیطان]