هرگز من از يادم نخواهد رفت ...

هرگز من از یادم نخواهد رفت آن شب                                           

                           آن شب که مهمان دل ما بودی ای دوست 

آن شب که یادت ناگهان چون برق تابید    

                            بر خرمن هیچ از پی هیچم زد ای دوست 

آن شب که با یاد تو ما چون ابر بودیم          

    آن شب که بغض آسمان خالی شد ای دوست

من بودم وتو           

     آری آن پروانه هم بود             

                        چنگ دلش چون نای ما خوش می‌زد ای دوست 

  آن شب که غوغا بود و طوفان بود و باران     

                  غوغا به دل طوفان به سر  باران به دیده   

    بعد از گروهی روز غم‌آلود تاریک   

                              آن شب که با نام تو نورافشان شد ای دوست 

هرگز من از یادم نخواهد رفت آن شب     

                                                  آن شب که مهمان دل ما بودی ای دوست

/ 36 نظر / 32 بازدید
نمایش نظرات قبلی
بنفشه

دوست اگه دوست باشه هیچ وقت از یاد نمی ره حتی بدترین خاطراتش...یا علی

من

خوشم نيومد با اين شعر اصلا حال نکردم می دونی چيه اگه جرات داشتی می نوشتی که از کيه تا هر جی ذلم می خواست بهش می گفتم البته الان هم اگه دقت کنی می بينی همين کارو کردم

ژسيلن

من به عشق اعتقاد ندارم! قلب من از اوناس که فقط ماهیچه ی قدرتمندیست که سمت چپ سینه ی آدم جا خوش کرده و تاپ تاپ صدا میده که بهت بفهونه که خون سیاهرگ وارد و سرخرگ از قلب خارج شد همین!

گل بهار

گل ها با شکفتن گره ی خود را باز می کنند.

امين

گل بهار

آپ کردن کار خوبيه!...

عليرضا

اگه شعر رو خودت گفتی که کارت خيلی درسته ولی اگه خودت نگفتی بابا باز هم دستت درد نکنه ناراحت نشو. همونطور که امين گفته منم دلم برای روزهايی که با هم بوديم دلم تنگ شده اما نه به اندازه ی يه نخودچی بلکه به اندازه ی يه دنيا. از اينکه دير آپ شدم معذرت ميخوام چون در قيد دنيا نبودم. بايد بگم دلم انگاری گرفته قد بغض ياکريما. خوش باشی . اگه آپ هم بشی بد نمی شه.

مريم

سلام عزیزدلم, خوبی ابومجد جان ؟ خوش می گذره ?روزگار بر وفق مراد هست, ممنونم گلم ,وبلاگت عالیه واقعا جدی می گم امیدوارم بهتر هم بشه, امیدوارم همیشه زیر سایه ی بابا مامانت شادو سرافراز و درپناه حق موفق باشی یه چند تا یادگاری برات میذارم *دو چیز باید کم، ولی خوب باشد؛ کتاب و دوست. *یک دوست شاد شمعی است در محفل یاران. *اگر می خواهید دشمنتان را ناراحت کنید، سکوت کنید و او را تنها بگذارید. *به سرعت عذر خواهی کن و به کندی عصبانی شو. *بالشی نرم تر از وجدان پاک وجود ندارد. *احساساتی را که ابراز نمی کنی، افسار زندگی ات را به دست می گیرند. راستی نازنینم خیلی خوشحالم می کنی که افتخار می دی با نظرات بازم تشریف بیار خوشحال میشم سعی میکنم همیشه بهت سر بزنم و مزاحمت شم فعلا یا علی.

مريم

سلام عزیزدلم, خوبی ؟ خوش می گذره ?روزگار بر وفق مراد هست, ممنونم گلم ,وبلاگت عالیه و با تلاش بیشتر روز به روز بهترم میشه, امیدوارم همیشه زیر سایه ی بابا مامانت شادو سرافراز و درپناه حق موفق باشی یه چند تا یادگاری برات میذارم *دو چیز باید کم، ولی خوب باشد؛ کتاب و دوست. *یک دوست شاد شمعی است در محفل یاران. *اگر می خواهید دشمنتان را ناراحت کنید، سکوت کنید و او را تنها بگذارید. *به سرعت عذر خواهی کن و به کندی عصبانی شو. *بالشی نرم تر از وجدان پاک وجود ندارد. *احساساتی را که ابراز نمی کنی، افسار زندگی ات را به دست می گیرند. راستی نازنینم بازم تشریف بیار خوشحال میشم و اینکه راجع به عکس صحبت کردی اره راست می گی باشه سعی می کنم به حرفتون گوش بدم ,ممنون از نظرت فدات شم سعی میکنم همیشه بهت سر بزنم و مزاحمت شم فعلا یا علی. راستی معذرت من اشتباهی نظره ابومجدو برا تو فرستادم از اين بابت شرمنده

مجتبی